G7L-2A-BJ-CB DC24
G7L-2A-BJ-CB DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
G7L-Datasheet.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 6250VA
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 6250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-BJ-CB-DC24 G7L-2A-BJ-CB-DC24 Виробник : Omron Electronics J055-E1.pdf Industrial Relays DPST-NO 24VDC SCREW MT TEST BUTTON