Продукція > OMRON > G7L-2A-BUB-CB-DC24
G7L-2A-BUB-CB-DC24
G7L-2A-BUB-CB-DC24 Omron
g7l.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(52.5x34.5x55)mm Bracket
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 6250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-BUB-CB-DC24 G7L-2A-BUB-CB-DC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(52.5x34.5x55)mm Bracket
на замовлення 34 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 109 шт:
G7L-2A-BUB-CB DC24 G7L-2A-BUB-CB DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 6250VA
на замовлення 92 шт:
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Rating (Current): 25 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
на замовлення 78 шт: