Продукція > OMRON ELECTRONICS > G7L-2A-BUBJ-CB-AC24
G7L-2A-BUBJ-CB-AC24
G7L-2A-BUBJ-CB-AC24 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays DPST-NO 24VAC
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Tray, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 71 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 18 VAC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 6250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-BUBJ-CB AC24 G7L-2A-BUBJ-CB AC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G7L-Datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Tray
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 71 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 18 VAC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 6250VA
на замовлення 3348 шт:
Кількість Ціна
G7L-2A-BUBJ-CB AC24 G7L-2A-BUBJ-CB AC24 Виробник : Omron Automation and Safety J055-E1.pdf General Purpose Relays DPST-NO,SCRW,P-T-B 24VAC
на замовлення 62 шт:
G7L-2A-BUBJ-CB AC24 G7L-2A-BUBJ-CB AC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VAC 25A DPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket
на замовлення 170 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G7L2ABUBJCBAC24 Виробник : Waldom Electronics eng7l_pv.pdf Description: PWR RELAYS DPSTNOSCRWPTB 24VAC