G7L-2A-BUBJ-CB DC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 16.5 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 6250VA
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V, Packaging: Bulk, Features: Test Button, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 17.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 16.5 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 6250VA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G7L-2A-BUBJ-CB-DC110 | Виробник : Omron |
Power Relay 110VDC 25A DPST-NO(68.5mm 34.5mm 49mm) Bracket |
на замовлення 20 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: POWER RELAYS - 25A GP RY 2A SCREFeatures: Test Button Packaging: Box Mounting Type: Chassis Mount Coil Voltage: 110VDC Operating Temperature: -25°C ~ 60°C Termination Style: Screw Terminal Relay Type: General Purpose Coil Current: 17.3 mA Coil Type: Non Latching Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn) Contact Form: DPST-NO (2 Form A) Contact Rating (Current): 25 A Switching Voltage: 250VAC - Max Must Release Voltage: 16.5 VDC Must Operate Voltage: 82.5 VDC Operate Time: 30 ms Release Time: 30 ms Part Status: Active Coil Insulation: Class B |
G7L-2A-BUBJ-CB DC110 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays 25A GP RY 2A SC REW PNL TEST |