Технічний опис G7L-2A-BUBJ-CB-DC24 Omron Electronics
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Features: Test Button, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 6250VA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G7L-2A-BUBJ-CB DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
на замовлення 24464 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G7L-2A-BUBJ-CB DC24 | Виробник : Omron |
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(68.5x34.5x49)mm Bracket |
на замовлення 179 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G7L-2A-BUBJ-CB DC24 | Виробник : Omron Automation and Safety |
General Purpose Relays GP Power Relay |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |