G7L-2A-P-CB DC24
G7L-2A-P-CB DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g7l.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 5000VA
на замовлення 399 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 79 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 5000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-P-CB-DC24 G7L-2A-P-CB-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 79 mA
Contact Rating (Current): 20 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 5000VA
на замовлення 1234 шт:
Кількість Ціна
G7L-2A-P-CB-DC24 G7L-2A-P-CB-DC24 Виробник : Omron Electronics J055-E1.pdf Industrial Relays DPST 24VDC PCB N/O
на замовлення 442 шт:
G7L-2A-P-CB-DC24 G7L-2A-P-CB-DC24 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 24VDC 20A DPST-NO(52.5mm 33.5mm 47mm) THT
на замовлення 480 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності