G7L-2A-P-PV-DC12
G7L-2A-P-PV-DC12 Omron Electronics
J055-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays DCPowerRelay 12V for SolarPVInvtr DPST-N
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: UL, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 192 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 280VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 8400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-P-PV DC12 G7L-2A-P-PV DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l_pv.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UL, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 192 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 280VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 8400VA
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 192 mA
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC