Продукція > OMRON > G7L-2A-T-CB-DC12
G7L-2A-T-CB-DC12
G7L-2A-T-CB-DC12 Omron
g7l.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 25A DPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 158 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 6250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-T-CB DC12 G7L-2A-T-CB DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G7L-Datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 158 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 6250VA
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 12 шт:
G7L-2A-T-CB-DC12 G7L-2A-T-CB-DC12 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 12VDC 25A DPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
G7L-2A-T-CB-DC12 G7L-2A-T-CB-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 158 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Rating (Current): 25 A
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
на замовлення 78 шт: