Технічний опис G7L-2A-T-CB-DC48 Omron Electronics
Power Relay 48VDC 30A DPST-NO(52.5x33.5x53)mm Flange.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G7L-2A-T-CB DC48 | Виробник : Omron |
на замовлення 20 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
товару немає в наявності |
G7L-2A-T-CB-DC48 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V |