G7L-2A-T-J-CB DC48
G7L-2A-T-J-CB DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div
G7L-Datasheet.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Features: Test Button
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 40 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Load - Max Switching: 6250VA
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V, Features: Test Button, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 6250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G7L-2A-TJ-CB-DC48 G7L-2A-TJ-CB-DC48 Виробник : Omron Electronics J055-E1.pdf General Purpose Relays DPST-NO 48VDC QC MT TEST BUTTON
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G7L-2A-T-J-CB-DC48 G7L-2A-T-J-CB-DC48 Виробник : Omron g7l.pdf Power Relay 48VDC 25A DPST-NO(52.5mm 33.5mm 53mm) Socket
на замовлення 60 шт:
G7L-2A-T-J-CB-DC48 G7L-2A-T-J-CB-DC48 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g7l.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Packaging: Bulk
Features: Test Button
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 40 mA
Contact Rating (Current): 25 A
Must Release Voltage: 7.2 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Coil Insulation: Class B
на замовлення 73 шт: