G7L-2A-X DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 95.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: cULus, VDE
Load - Max Switching: 25000W
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 95.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cULus, VDE, Load - Max Switching: 25000W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G7L-2A-X-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G7L-2A-X-DC24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 25 A, G7L-X Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silberlegierung isCanonical: Y Kontaktstrom: 25A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 250ohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 1kV Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G7L-X Series productTraceability: No Spulenspannung: 24VDC Kontaktkonfiguration: DPST-NO Kontaktspannung V AC: - SVHC: To Be Advised |
на замовлення 4 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G7L-2A-X DC24 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays 2 Form A 25A, Through-hole |