G8232012DC20EU Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Headers & Wire Housings Box Header 2.0mm Pitch STR DIP,2x10Pin,15U" Gold,NY4T,REMOVED#20POS,TAIL=2.5mm
Написати відгук
Інші пропозиції G8232012DC20EU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8232012DC20EU Виробник : Amphenol Taiwan Headers & Wire Housings Box Header 2.0mm Pitch STR DIP,2x10Pin,15U" Gold,NY4T,REMOVED#20POS,TAIL=2.5mm