G832MB011201222HR
G832MB011201222HR Amphenol ICC (Commercial Products)
Board-Board_Connectors.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.146" (3.70mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.146" (3.70mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G832MB011201222HR G832MB011201222HR Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Board-Board_Connectors.pdf Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.031" (0.80mm)