G832MB011201322HR
G832MB011201322HR Amphenol Commercial Products
g832mb1xxxxxx2xhr.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80mm Board-to-Board 85ohm Connector, Pitch 0.8mm, Height 3.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Receptacle SMT, 8u in Gold Black.
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BTB 120P P=0.8MM RECEPTACLE H=3., Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Pick and Place, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.146" (3.70mm), Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G832MB011201322HR G832MB011201322HR Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) g832mb1xxxxxx2xhr.pdf Description: BTB 120P P=0.8MM RECEPTACLE H=3.
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide, Pick and Place
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.146" (3.70mm)
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 6mm, 7mm, 8mm
Number of Rows: 2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.031" (0.80mm)