G8G-1A7R DC12
G8G-1A7R DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
J263-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: AUTO MOTIVE PCB RELAY, DC 12V
Features: Sealed - Flux Protection
Packaging: Tube
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 40 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 35 A
Switching Voltage: 14VDC - Nom
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 6.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 2319 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTO MOTIVE PCB RELAY, DC 12V, Features: Sealed - Flux Protection, Packaging: Tube, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 35 A, Switching Voltage: 14VDC - Nom, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 6.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.