G8G-1SV DC24 BY OMR1
G8G-1SV DC24 BY OMR1 Omron Electronics Inc-EMC Div
J263-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: AUTO MOTIVE PCB RELAY, DC 12V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Tube
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 106.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 14 A
Switching Voltage: 28VDC - Nom
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 14.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTO MOTIVE PCB RELAY, DC 12V, Features: Sealed - Fully, Packaging: Tube, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Coil Current: 106.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 14 A, Switching Voltage: 28VDC - Nom, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 14.4 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8G1SVDC24BYOMR1 G8G1SVDC24BYOMR1 Виробник : Omron j263-e1.pdf DC Automotive PCB Relays
товару немає в наявності
G8G1SVDC24BYOMR1 Виробник : Omron Electronics Automotive Relays G8G PCB POWER RELAY 24V