G8N1LASDC12BYOMR1
G8N1LASDC12BYOMR1 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g8n.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 134870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.