Продукція > OMRON > G8NB-1 DC12
G8NB-1 DC12 Omron
en-g8nb.pdf
Виробник: Omron
Electromechanical Relay 12VDC 225Ohm 25A SPDT( (14.3mm 7.5mm 14.5mm)) THT Relay
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Інші пропозиції G8NB-1 DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8NB-1 DC12 G8NB-1 DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Omron_Date_Code.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC