Продукція > OMRON > G8NW2-DC12SK
G8NW2-DC12SK Omron
Виробник: Omron
Electromechanical Relay 12VDC 225Ohm 30A DPDT(15.7x14.3x13.8)mm THT Automotive Relay
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C) x 2, Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції G8NW2-DC12SK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8NW-2 DC12 SK G8NW-2 DC12 SK Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g8nw.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C) x 2
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC