Продукція > OMRON > G8NW2HDC12
G8NW2HDC12 Omron
g8nw2607.pdf
Виробник: Omron
Electromechanical Relay 12VDC 180Ohm 30A DPDT(15.7x14.3x13.8)mm THT Relay
Написати відгук
Description: Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 66.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C) x 2, Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 6.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 66.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C) x 2, Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 6.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції G8NW2HDC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8NW-2H-DC12 G8NW-2H-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g8nw.pdf Description: Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 66.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C) x 2
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 6.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 66.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 6.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
G8NW-2H DC12 G8NW-2H DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g8nw.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Coil Voltage: 12VDC
Coil Current: 66.7 mA
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 6.5 VDC