G8P-1A4P DC110
G8P-1A4P DC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
G8PT_Series.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Obsolete
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 7500VA, 840W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 9 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 7500VA, 840W.
Інші пропозиції G8P-1A4P DC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8P-1A4P-DC110 G8P-1A4P-DC110 Виробник : Omron Electronics General Purpose Relays Power PCB Relay PCB SPST-NO 110VDC