Продукція > OMRON > G8P1C4FDDC24
G8P1C4FDDC24
G8P1C4FDDC24 Omron
omron__g8p-1a4-dc24__1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 20/10A SPDT(32.9x28.2x21.8)mm THT
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 36 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2500VA, 280W.
Інші пропозиції G8P1C4FDDC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8P-1C4-FD-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G8P%5B1%5D.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 36 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2500VA, 280W