G9TB-U1ATH-E DC12
G9TB-U1ATH-E DC12 Omron Electronics
omron_04042018_G9TB_J221-E1-01.pdf
Виробник: Omron Electronics
Industrial Relays Single coil 1P M8 secure scrw high cap
на замовлення 74 шт:
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G9TB-U1ATH-E DC12 - POWER RELAY, SPST, 120A, 276V, BRACKET, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Solder, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Latching Single Coil, Kontaktmaterial: Silver Alloy, Kontaktstrom: 120A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 53.3ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Bracket, Produktpalette: G9TB Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 276V, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G9TB-U1ATH-E DC12 G9TB-U1ATH-E DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G9TB_x1AxE_DS.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 120A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Square Lug
Approval Agency: UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 225 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 120 A
Switching Voltage: 276VAC - Max
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 33120VA
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G9TB-U1ATH-E DC12 G9TB-U1ATH-E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2631886.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G9TB-U1ATH-E DC12 - POWER RELAY, SPST, 120A, 276V, BRACKET
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Latching Single Coil
Kontaktmaterial: Silver Alloy
Kontaktstrom: 120A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 53.3ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Bracket
Produktpalette: G9TB Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 276V
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 25 шт:
G9TBU1ATHEDC12 G9TBU1ATHEDC12 Виробник : Omron en_g9tb.pdf Power Relay 12VDC 120A SPST-NO(56.5mm 22.5mm 54.5mm) THT
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 25