Продукція > VISHAY > GA0402Y333KXJAC31G
GA0402Y333KXJAC31G
GA0402Y333KXJAC31G Vishay
ga31gautomotivemlcc.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 0.033uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA0402Y333KXJAC31G Виробник : Vishay Vitramon ga31gautomotivemlcc.pdf Description: CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.033 µF