GA05JT12-247
GA05JT12-247 GeneSiC Semiconductor
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: TRANS SJT 1200V 5A TO247AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
FET Type: N-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 668pF @ 800V
Current Drain (Id) - Max: 15 A
Supplier Device Package: TO-247-3
Drain to Source Voltage (Vdss): 1.2 kV
Power - Max: 106 W
Resistance - RDS(On): 180 MOhms
Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0): 100 nA @ 1.2 kV
Написати відгук
Description: TRANS SJT 1200V 5A TO247AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, FET Type: N-Channel, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 668pF @ 800V, Current Drain (Id) - Max: 15 A, Supplier Device Package: TO-247-3, Drain to Source Voltage (Vdss): 1.2 kV, Power - Max: 106 W, Resistance - RDS(On): 180 MOhms, Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0): 100 nA @ 1.2 kV.
Інші пропозиції GA05JT12-247
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA05JT12-247 GA05JT12-247 Виробник : GeneSiC Semiconductor GA05JT12-247-1856068.pdf JFET 1200V 15A Standard