GA20SICP12-263
GA20SICP12-263 GeneSiC Semiconductor
GA20SICP12-263-766175.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
MOSFET 1200V 45A SIC CoPak
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIC CO-PACK SJT/RECT 20A 1.2KV, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA, Mounting Type: Surface Mount, Part Status: Active, Current: 20 A, Voltage: 1.2 kV.
Інші пропозиції GA20SICP12-263
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA20SICP12-263 GA20SICP12-263 Виробник : GeneSiC Semiconductor GA20SICP12-263.pdf Description: SIC CO-PACK SJT/RECT 20A 1.2KV
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Current: 20 A
Voltage: 1.2 kV