GA342A1XGD560JW31L
GA342A1XGD560JW31L Murata Electronics North America
Gxx,LLx_Series.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 56PF 250VAC SL 1808
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 56pF 250Volts SL 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA342A1XGD560JW31L GA342A1XGD560JW31L Виробник : Murata Electronics murata_07092018_C02E_GA3-1379931.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 56pF 250Volts SL 5%