Продукція > MURATA ELECTRONICS > GA342A1XGD820JW31L
GA342A1XGD820JW31L
GA342A1XGD820JW31L Murata Electronics
GA342A1XGD820JW31-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 82PF 250VAC SL 1808
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82pF 250Volts SL 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA342A1XGD820JW31L GA342A1XGD820JW31L Виробник : Murata Electronics murata_07092018_C02E_GA3-1379931.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82pF 250Volts SL 5%