Продукція > MURATA ELECTRONICS > GA342A1XGF150JW31L
GA342A1XGF150JW31L
GA342A1XGF150JW31L Murata Electronics
GA342A1XGF150JW31-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 15 pF
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: SL
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 15 pF