Продукція > MURATA ELECTRONICS > GA342DR7GF331KW02L
GA342DR7GF331KW02L
GA342DR7GF331KW02L Murata Electronics
GA342DR7GF331KW02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 330 pF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - GA342DR7GF331KW02L - Funkentstörkondensator (Keramik), 330 pF, ± 10%, X1 / Y2, 250 V, 250 V, 1808 [Metrisch 4520], tariffCode: 85322500, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1808 [Metrisch 4520], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 330pF, Produktpalette: GA3 Series, Nennspannung X: 250V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA342DR7GF331KW02L GA342DR7GF331KW02L Виробник : MURATA 2891914.pdf Description: MURATA - GA342DR7GF331KW02L - Funkentstörkondensator (Keramik), 330 pF, ± 10%, X1 / Y2, 250 V, 250 V, 1808 [Metrisch: 4520]
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1808 [Metrisch: 4520]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
euEccn: NLR
Kapazität: 330pF
Produktpalette: GA3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
GA342DR7GF331KW02L GA342DR7GF331KW02L Виробник : Murata Electronics GA342DR7GF331KW02-01.pdf Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 330 pF
Мінімальне замовлення: 3
GA342DR7GF331KW02L GA342DR7GF331KW02L Виробник : Murata Electronics GA342DR7GF331KW02-B0B.pdf Safety Capacitors 330PF 250V 10% 1808
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85322500
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 330pF
Produktpalette: GA3 Series
Nennspannung X: 250V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code