GAMMA-868R
GAMMA-868R RF SOLUTIONS
GAMMA-868-R-DTE.pdf
Виробник: RF SOLUTIONS
Category: RF modules
Description: Module: RF; FM transceiver; LoRa; 868MHz; RS232; -137dBm; 4÷9VDC
Type of communications module: RF
Kind of module: FM transceiver
Kind of modulation: LoRa
Frequency: 868MHz
Interface: RS232
Receiver sensitivity: -137dBm
Supply voltage: 4...9V DC
Mounting: THT
Range: 16km
Manufacturer series: GAMMA
Dimensions: 51x24x8mm
Number of inputs/outputs: 8
Transmitter output power: 20dBm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SOLUTIONS - GAMMA-868R - HF-Modulator & -Demodulator, Produktreihe GAMMA, Modem-Modul, 869.5MHz, 20dBm Ausgangsleistung, 3.3V, tariffCode: 85176200, productTraceability: No, Modulations-/Demodulationsart: -, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Versorgungsstrom: 155mA, Ausgangsleistung: 20dBm, hazardous: false, Betriebsspannung: 3.3V, rohsPhthalatesCompliant: YES, HF-Frequenz: 869.5MHz, usEccn: EAR99, Produktpalette: GAMMA Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GAMMA-868R GAMMA-868R Виробник : RF SOLUTIONS RFSO-S-A0009835350-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: RF SOLUTIONS - GAMMA-868R - HF-Modulator & -Demodulator, Produktreihe GAMMA, Modem-Modul, 869.5MHz, 20dBm Ausgangsleistung, 3.3V
tariffCode: 85176200
productTraceability: No
Modulations-/Demodulationsart: -
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Versorgungsstrom: 155mA
Ausgangsleistung: 20dBm
hazardous: false
Betriebsspannung: 3.3V
rohsPhthalatesCompliant: YES
HF-Frequenz: 869.5MHz