Продукція > NEXPERIA > GAN039-650NTBZ
GAN039-650NTBZ
GAN039-650NTBZ Nexperia
GAN039-650NTB.pdf
Виробник: Nexperia
GaN FETs 650 V, 33 mOhm Gallium Nitride (GaN) FET in a CCPAK1212i package
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 650 V, 33 MOHM GALLIUM NITRIDE (, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-BESOP (0.370", 9.40mm Width), Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: GaNFET (Gallium Nitride), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 58.5A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 39mOhm @ 32A, 10V, Power Dissipation (Max): 250W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4.6V @ 1mA, Supplier Device Package: CCPAK1212i, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 26 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1980 pF @ 400 V.
Інші пропозиції GAN039-650NTBZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GAN039-650NTBZ GAN039-650NTBZ Виробник : Nexperia gan039-650ntb.pdf Trans MOSFET N-CH GaN 650V 60A T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GAN039-650NTBZ GAN039-650NTBZ Виробник : Nexperia USA Inc. GAN039-650NTB.pdf Description: 650 V, 33 MOHM GALLIUM NITRIDE (
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-BESOP (0.370", 9.40mm Width), Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: GaNFET (Gallium Nitride)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 58.5A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 39mOhm @ 32A, 10V
Power Dissipation (Max): 250W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.6V @ 1mA
Supplier Device Package: CCPAK1212i
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 26 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1980 pF @ 400 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.6V @ 1mA
Vgs (Max): ±20V