Продукція > NEXPERIA > GAN111-650WSBQ
GAN111-650WSBQ
GAN111-650WSBQ Nexperia
GAN111-650WSB.pdf
Виробник: Nexperia
GaN FETs The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GAN111-650WSB/SOT429/TO-247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: GaNFET (Gallium Nitride), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Ta), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 114mOhm @ 14A, 10V, Power Dissipation (Max): 107W (Ta), Vgs(th) (Max) @ Id: 4.8V @ 1mA, Supplier Device Package: TO-247-3L, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 4.9 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 336 pF @ 400 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: GaNFET (Gallium Nitride)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 21A (Ta)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 114mOhm @ 14A, 10V
Power Dissipation (Max): 107W (Ta)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.8V @ 1mA
Supplier Device Package: TO-247-3L
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 4.9 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 336 pF @ 400 V
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GAN111-650WSBQ GAN111-650WSBQ Виробник : NEXPERIA GAN111-650WSB.pdf Description: NEXPERIA - GAN111-650WSBQ - Galliumnitrid (GaN)-Transistor, 650 V, 21 A, 0.114 ohm, 4.9 nC, TO-247, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Gate-Ladung, typ.: 4.9nC
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
Drain-Source-Spannung Vds: 650V
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 0.114ohm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Dauer-Drainstrom Id: 21A
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 215 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
rohsCompliant: YES
Dauer-Drainstrom Id: 21A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Gate-Ladung, typ.: 4.9nC
Bauform - Transistor: TO-247
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 215 шт:
GAN111-650WSBQ GAN111-650WSBQ Виробник : Nexperia gan111-650wsb.pdf Trans MOSFET N-CH GaN 650V 21A
товару немає в наявності