GAP05SLT80-220
GAP05SLT80-220 GeneSiC Semiconductor
GAP05SLT80-220.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 8KV 50MA AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Schottky Diodes & Rectifiers 8000V 0.05A Standard.
Інші пропозиції GAP05SLT80-220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GAP05SLT80-220 GAP05SLT80-220 Виробник : GeneSiC Semiconductor GAP05SLT80-220.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 8000V 0.05A Standard