GBI35M-DIO
Код товару: 135269
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Ціна
GBI35M GBI35M Виробник : Diotec Semiconductor gbi35a.pdf Diode Rectifier Bridge Single 1KV 5A 4-Pin Case GBI Box
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Description: Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 1kV; If: 35A; Ifsm: 320A
Type of bridge rectifier: single-phase
Max. off-state voltage: 1kV
Load current: 35A
Max. forward impulse current: 0.32kA
Leads: flat pin
Kind of package: in-tray
Max. forward voltage: 1.1V
Features of semiconductor devices: UL approval
на замовлення 810 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GBI35M GBI35M Виробник : Diotec Semiconductor gbi35a.pdf Bridge Rectifiers Bridge, single phase, GBI, 1000V, 35A, 150C
на замовлення 361 шт:
Мінімальне замовлення: 2
GBI35M GBI35M Виробник : Diotec Semiconductor gbi35a.pdf Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 5A GBI
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: GBI
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 5 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 17.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V
на замовлення 466 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності