GBPC15005W
GBPC15005W ON Semiconductor
gbpc3510-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 50V 15A 4-Pin Case GBPC-W Bag
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-Square, GBPC-W, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: GBPC-W, Voltage - Peak Reverse (Max): 50 V, Current - Average Rectified (Io): 15 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 7.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : ON Semiconductor gbpc3510jp-d.pdf Rectifier Bridge Diode Single 50V 15A 4-Pin Case GBPC-W Bag
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : onsemi / Fairchild DDC4809514F693C7037313F2A27EEA6B5E047FBC05DEAB66719F1D6BCC6C28E9.pdf Bridge Rectifiers 15A Bridge Rectifer
на замовлення 6 шт:
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : ON Semiconductor gbpc3510-d.pdf Diode Rectifier Bridge Single 50V 15A 4-Pin Case GBPC-W Bag
на замовлення 48 шт:
GBPC15005W Виробник : Fairchild Semiconductor FAIRS45603-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-Square, GBPC-W
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: GBPC-W
Voltage - Peak Reverse (Max): 50 V
Current - Average Rectified (Io): 15 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 7.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 50 V
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 100
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : onsemi gbpc3510-d.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Single Phase
Technology: Standard
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : GeneSiC Semiconductor gbpc15005t.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation GBPC15_25_35%20SERIES_M2211.pdf Description: BRIDGE RECT 1P 50V 15A GBPC-W
Packaging: Tray
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : GeneSiC Semiconductor gbpc15005w.pdf Bridge Rectifiers 50 V - 15 A
GBPC15005W GBPC15005W Виробник : Taiwan Semiconductor FAIRS45603-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw gbpc3510-d.pdf gbpc15005t.pdf GBPC15_25_35%20SERIES_M2211.pdf Bridge Rectifiers 15A, 50V, Standard Bridge Rectifier