GC120A12-AD1
GC120A12-AD1 MEAN WELL USA Inc.
GC120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 7.5A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 102W
Voltage - Nominal: 13.6V
Charge Current - Max: 7.5A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 7.5A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 102W, Voltage - Nominal: 13.6V, Charge Current - Max: 7.5A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC120A12-AD1 GC120A12-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120-SPEC.PDF GC120-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 7.5A; 40÷100Ah
Max. charging current: 7.5A
Batteries capacity: 40...100Ah
Output voltage: 13.6V DC
Efficiency: 86.5%
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Kind of output connector: ANDERSON
Type of charger: for rechargeable batteries
Application: rechargeable battery 12V
Kit contents: without power cable
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GC120A12-AD1 GC120A12-AD1 Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc120-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 13.6V 7.5A 102W
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GC120A12-AD1 GC120A12-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: 13.6V/7.5A, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GC120A12-AD1 GC120A12-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120-spec.pdf AC/DC, 120W, Вход: 85-264VAC/120-370VDC, Выход: 13.6V/7.5A, -30...+70 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GC120A12-AD1 GC120A12-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120_SPEC.pdf Battery Chargers 102W 13.6V 7.5A for 40-100Ah batt