GC120A24-R7B
GC120A24-R7B MEAN WELL USA Inc.
GC120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 4.42A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: DIN, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120.2W
Voltage - Nominal: 27.2V
Charge Current - Max: 4.42A
Number of Cells: 1
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 4.42A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: DIN, 4 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 120.2W, Voltage - Nominal: 27.2V, Charge Current - Max: 4.42A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC120A24-R7B GC120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GC120.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 4.42A; 20÷65Ah
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Max. charging current: 4.42A
Application: rechargeable battery 24V
Output voltage: 27.2V DC
Batteries capacity: 20...65Ah
Efficiency: 90%
Kind of output connector: DIN 4pin; R7B
Kit contents: without power cable
на замовлення 161 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GC120A24-R7B GC120A24-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc120-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 27.2V 4.42A 120.2W
на замовлення 58 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 303 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GC120A24-R7B GC120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GC120_SPEC-1292126.pdf Battery Chargers 120.2W 27.2V 4.42A Din for 20-65Ah batt