GC120A48-AD1
GC120A48-AD1 MEAN WELL USA Inc.
GC120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.21A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120.2W
Voltage - Nominal: 54.4V
Charge Current - Max: 2.21A
Number of Cells: 1
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.21A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 120.2W, Voltage - Nominal: 54.4V, Charge Current - Max: 2.21A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC120A48-AD1 GC120A48-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120-SPEC.PDF GC120-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 2.21A; 10÷35Ah
Max. charging current: 2.21A
Batteries capacity: 10...35Ah
Output voltage: 54.4V DC
Efficiency: 91%
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Kind of output connector: ANDERSON
Type of charger: for rechargeable batteries
Application: rechargeable battery 48V
Kit contents: without power cable
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GC120A48-AD1 GC120A48-AD1 Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc120-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 54.4V 2.21A 120.2W
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GC120A48-AD1 GC120A48-AD1 Виробник : MEAN WELL GC120_SPEC.pdf Battery Chargers 120.2W 54.4V 2.21A for 10-35Ah batt