GC120A48-R7B
GC120A48-R7B MEAN WELL USA Inc.
GC120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.21A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: DIN, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 120.2W
Voltage - Nominal: 54.4V
Charge Current - Max: 2.21A
Number of Cells: 1
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.21A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.00mm x 67.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: DIN, 4 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 120.2W, Voltage - Nominal: 54.4V, Charge Current - Max: 2.21A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC120A48-R7B GC120A48-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc120-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 54.4V 2.21A 120.2W
на замовлення 106 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GC120A48-R7B GC120A48-R7B Виробник : MEAN WELL GC120_SPEC.PDF Battery Chargers 120.2W 54.4V 2.21A Din for 10-35Ah batt