GC1307-150A
GC1307-150A Microchip Technology
kv1900series.pdf
Виробник: Microchip Technology
Diode VAR Cap Single 30V 2.97pF 2-Pin Case 150A T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SI TVAR NON HERMETIC EPSM SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance @ Vr, F: 3.3pF @ 4V, 1MHz, Q @ Vr, F: 3100 @ 4V, 50MHz, Capacitance Ratio Condition: C4/C30, Supplier Device Package: Chip, Voltage - Peak Reverse (Max): 30 V, Capacitance Ratio: 1.85.
Інші пропозиції GC1307-150A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC1307-150A GC1307-150A Виробник : Microchip Technology kv1900series.pdf Diode VAR Cap Single 30V 2.97pF 2-Pin Case 150A T/R
товару немає в наявності
GC1307-150A Виробник : Microchip Technology Description: SI TVAR NON HERMETIC EPSM SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance @ Vr, F: 3.3pF @ 4V, 1MHz
Q @ Vr, F: 3100 @ 4V, 50MHz
Capacitance Ratio Condition: C4/C30
Supplier Device Package: Chip
Voltage - Peak Reverse (Max): 30 V