GC160A12-AD1
GC160A12-AD1 MEAN WELL USA Inc.
GC160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 10A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 136W
Voltage - Nominal: 13.6V
Charge Current - Max: 10A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 10A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 136W, Voltage - Nominal: 13.6V, Charge Current - Max: 10A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC160A12-AD1 GC160A12-AD1 Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc160-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 13.6V 10A 136W
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 3
GC160A12-AD1 GC160A12-AD1 Виробник : MEAN WELL GC160-spec.pdf Battery Chargers 136W 13.6V 10A Anderson Connector