GC160A24-AD1
GC160A24-AD1 MEAN WELL USA Inc.
GC160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 5.89A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 160.2W
Voltage - Nominal: 27.2V
Charge Current - Max: 5.89A
Number of Cells: 1
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 5.89A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 160.2W, Voltage - Nominal: 27.2V, Charge Current - Max: 5.89A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC160A24-AD1 GC160A24-AD1 Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc160-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 27.2V 5.89A 160.2W
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 61 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GC160A24-AD1 GC160A24-AD1 Виробник : MEAN WELL GC160-spec.pdf Battery Chargers 160.2W 27.2V 5.89A Anderson Connector