GC160A48-R7B
GC160A48-R7B MEAN WELL USA Inc.
GC160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.95A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 85 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: DIN, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 160.5W
Voltage - Nominal: 54.4V
Charge Current - Max: 2.95A
Number of Cells: 1
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 2.95A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.00mm x 72.00mm x 35.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 85 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: DIN, 4 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 160.5W, Voltage - Nominal: 54.4V, Charge Current - Max: 2.95A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC160A48-R7B GC160A48-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc160-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 54.4V 2.95A 160.5W
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 3
GC160A48-R7B GC160A48-R7B Виробник : MEAN WELL GC160-spec.pdf Battery Chargers 160.5W 54.4V 2.95A 2 Stage Charging