GC220A12-R7B
GC220A12-R7B MEAN WELL USA Inc.
GC220-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 13.5A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: DIN, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 183.6W
Voltage - Nominal: 13.6V
Charge Current - Max: 13.5A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 13.6V 13.5A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: DIN, 4 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 183.6W, Voltage - Nominal: 13.6V, Charge Current - Max: 13.5A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC220A12-R7B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC220A12-R7B GC220A12-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc220-spec.pdfpdfjs.pdf Battery Chargers 1-OUT 13.6V 13.5A 183.6W
товару немає в наявності
GC220A12-R7B GC220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GC220-spec.pdf AC/DC, 220W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 13.6V/13.5A, размеры: 210x85x46 мм, -10...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GC220A12-R7B GC220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GC220-spec.pdf AC/DC, 220W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 13.6V/13.5A, размеры: 210x85x46 мм, -10...+60 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
GC220A12-R7B GC220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GC220-spec.pdf Battery Chargers 183.6W 13.6V 13.5A Battery Charger