GC220A24-AD1
GC220A24-AD1 MEAN WELL USA Inc.
GC220-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 8A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 217.6W
Voltage - Nominal: 27.2V
Charge Current - Max: 8A
Number of Cells: 1
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 27.2V 8A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 217.6W, Voltage - Nominal: 27.2V, Charge Current - Max: 8A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC220A24-AD1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC220A24-AD1 GC220A24-AD1 Виробник : MEAN WELL GC220-spec.pdf Battery Chargers 217.6W 27.2V 8A Anderson Connector