GC2510-150A Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: SI SRD NON HERMETIC EPSM SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 6V, 1MHz
Supplier Device Package: Chip
Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SI SRD NON HERMETIC EPSM SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 6V, 1MHz, Supplier Device Package: Chip, Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V.