GC30B-0P1J
GC30B-0P1J MEAN WELL USA Inc.
GC30B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 4.2V 4A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 16.8W
Voltage - Nominal: 4.2V
Charge Current - Max: 4A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 4.2V 4A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 16.8W, Voltage - Nominal: 4.2V, Charge Current - Max: 4A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30B-0P1J GC30B-0P1J Виробник : MEAN WELL GC30B-SPEC.PDF GC30B-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead,Li-FePO4; 4A
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4
Power: 16.8W
Efficiency: 55%
Kit contents: without power cable
Max. charging current: 4A
Output voltage: 4.2V DC
Kind of output connector: 5,5/2,1
на замовлення 65 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GC30B-0P1J GC30B-0P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc30bspec.pdf Charger Single-OUT 4.2V 4A 16.8W Carton
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 42 шт:
Мінімальне замовлення: 4
GC30B-0P1J GC30B-0P1J Виробник : MEAN WELL gc30b-spec.pdf AC/DC, Мощность: 30 Вт, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 4.2В/4.0А, 0...40 С, charger Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GC30B-0P1J GC30B-0P1J Виробник : MEAN WELL gc30b-spec.pdf AC/DC, Мощность: 30 Вт, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 4.2В/4.0А, 0...40 С, charger Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GC30B-0P1J GC30B-0P1J Виробник : MEAN WELL GC30B-spec.pdf Battery Chargers 16.8W 4.2V 4A 2 pole AC Inlet