GC30B-6P1J
GC30B-6P1J MEAN WELL USA Inc.
GC30B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 30W
Voltage - Nominal: 28.6V
Charge Current - Max: 1.04A
Number of Cells: 1
на замовлення 108 шт:
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 30W, Voltage - Nominal: 28.6V, Charge Current - Max: 1.04A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30B-6P1J GC30B-6P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc30bspec.pdf Charger Single-OUT 28.6V 1.04A 30W Carton
на замовлення 82 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 4
GC30B-6P1J GC30B-6P1J Виробник : MEAN WELL GC30B-spec.pdf Battery Chargers 30W 28.6V 1.04A 2 pole AC Inlet