GC30E-4P1J
GC30E-spec.pdf
Код товару: 104831
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Зарядні пристрої
Ціна
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : MEAN WELL GC30E.pdf Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead,Li-FePO4
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead; GEL; Li-FePO4
Power: 30W
Efficiency: 78%
Max. charging current: 2.09A
Output voltage: 14.3V DC
Kind of output connector: 5,5/2,1
Connectors for the country: Europe
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gc30espec.pdf Charger Single-OUT 14.3V 2.09A 30W Carton
на замовлення 76 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : MEAN WELL gc30e-spec.pdf AC/DC, Мощность: 30 Вт, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 14.3В/2.09А, 0...50 С, charger Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : MEAN WELL gc30e-spec.pdf AC/DC, Мощность: 30 Вт, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 14.3В/2.09А, 0...50 С, charger Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GC30E-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A
GC30E-4P1J GC30E-4P1J Виробник : MEAN WELL GC30E-SPEC.PDF Battery Chargers 30W 14.3V 2.09A w/EURO power cord